Najpopularniejsze produkty

W ofercie firmy FELIKS znajduje się ponad 30 produktów, z których do najpopularniejszych należą:

 • Sałatka Bałkańska

  Skład tej unikalnej sałatki to: świeża kapusta biała, marchew, ogórki, kukurydza, fasola szparagowa i papryka czerwona, cebula / w tym cebulki srebrzyste/. Wszystko to w zalewie słodko-kwaśnej, wraz z dodatkami smakowo-zapachowymi sprawia cudowne wrażenie czegoś niezwykłego, czym można się sycić do woli. Lekko aromatyzujący smak osiągany m.in. poprzez dodanie kilku odmian papryki sprawia, że chętnie sięga się po nią ponownie. Nie powoduje smakowego znudzenia, czy przesytu. FELIKS poleca: jako dodatek do drugich dań, bądź samodzielne dania, bądź podstawy do komponowania własnych niepowtarzalnych wariacji smakowych.

 • Buraczki ćwikłowe

  Jedno z najwspanialszych i najbogatszych polskich warzyw. Zrobimy je dla Ciebie w dowolnej formie: przecier, wiórki, kostki, kulki, plastry gładkie i ryflowane kalibrowane, z dodatkami lub bez dodatków np. z tartym chrzanem, jako ćwikła z chrzanem/.. FELIKS poleca: znakomity dodatek do drugich dań opartych na mięsie. Nie zapominaj o kaczce w buraczkach.

 • Sałatka Paulinka

  Jeden z najnowszych produktów firmy, dedykowana pamięci zmarłej matki właściciela. Sałatka ta zdążyła już dorobić się grona swoich wiernych klientów. Tajemnica jej sukcesu tkwi w umiejętnym dobraniu i proporcji składników: ogórków, cebuli, marchewek, kukurydzy, różnych rodzajów papryki w zalewie słodko-kwaśnej, z dodatkiem niewielkich ilości oleju jadalnego. FELIKS poleca podawać ja jako dodatek do smakowitych drugich dań, bądź samodzielnych komponowanych w kuchni dań.

 • Czerwona kapusta

  Jedna z najprostszych domowych sałatek o wielkich walorach smakowych i odżywczych. Cienko poszatkowaną czerwoną kapustę zblanszowano, a następnie po odzyskaniu wspaniałego karminowego koloru, dodano zalewy słodko-kwaśnej z dodatkiem przecieru jabłkowego wraz z przyprawami. To wszystko. Tak prosto przygotowaną sałatkę można podać wprost, lub wzbogacić innymi smakami np. czerwoną cebulą, rodzynkami etc. FELIKS poleca: do bardziej złożonych sałatek, mięsnych drugich dań, a nawet solo.

 • Sałatka Feliks

  Jedna z naszych najpopularniejszych sałatek wieloskładnikowych; kapusta biała, ogórki kwaszone, marchew, cebula, papryka czerwona w zalewie słodko-kwaśnej z dodatkiem przypraw. Jest to stosunkowo niedroga sałatka obiadowa o przyjemnym aromatyzującym smaku.

 • Mizeria

  Ogórki strugane i pokrojone w plastry w zalewie słodko-kwaśniej, po dodaniu drobnych komponentów zapachowo – smakowych np. koperek i śmietany lub gęstego jogurtu tworzy znakomity dodatek do dań mięsnych.

 • Sałatka ogórkowa

  Jest to sałatka sporządzona z ogórków szklarniowych o wyrównanej średnicy i grubości plastra ca 3,5 mm, w zalewie słodko-kwaśnej z odrobiną kurkumy bez dodatku przypraw o intensywnym smaku i zapachu, co zwiększa jej przydatność w kuchni. FELIKS poleca: doskonała do hamburgerów, hot-dogów ,mizerii i jako dodatek do drugich dań.

Pełna oferta

Kliknij w poniższy link, aby zobaczyć pełną ofertę wraz z cenami...

Potrzebujesz więcej informacji

Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje nt. naszej oferty.

FIRMA FELIKS

"Feliks" Przetwórnia Owoców i Warzyw we Frydrychowicach jest zakładem przetwórczym produkującym na rynek polski i rynki zagraniczne od 1982 roku. Działamy w terenie czystej ekologicznie ziemi wadowickiej.

Kontakt

Sałatki-FELIKS Sp. z o.o.
34-108 Frydrychowice 174
tel./fax: (+48) 33 870 56 06
tel. kom.: (+48) 605 741 290