O firmie FELIKS

"Feliks" Przetwórnia Owoców i Warzyw we Frydrychowicach jest zakładem przetwórczym produkującym na rynek polski i rynki zagraniczne od 1982 roku. Mamy duże doświadczenie w produkcji na rynki USA, Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Czech i Słowacji. Działamy w terenie czystej ekologicznie ziemi wadowickiej. Korzystamy z wody pobieranej z własnych źródeł, które wcześniej przez kilkaset lat służyły gospodarstwu dworskiemu, którego jesteśmy następcą.

Specjalizujemy się w produkcji towarów dla gastronomii cateringu i gospodarstw domowych tj.:
- sałatek warzywnych,
- sosów i koncentratów spożywczych,
- majonezów,
- sterylizatorów (np.: grzyby, groszek, kukurydza).

Stosujemy wyłącznie sprawdzone surowce i komponenty otrzymywane od renomowanych polskich i europejskich dostawców. Nasze przetwory są robione według receptur domowych.

Gwarantujemy odbiorcy:
- wysoką jakość oferowanych produktów,
- umiarkowane lub niższe od średnich cen,
- pewność niezmiennych cen, raz ustalonych w danym sezonie,
- dostawy (na koszt dostawcy) do wskazanych przez zamawiającego magazynów na terenie całej Polski w terminie 3-7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia,
- szybkie załatwienie wszelkich reklamacji po myśli klienta,
- nasz udział w promocjach tak merytorycznych jak i finansowych.

Najwyższa jakość!

Dlaczego FELIKS?

Jest kilka czynników, które wpływają na wysoką jakość naszych produktów. Podstawowymi to czysty ekologicznie region Beskidu, korzystanie z własnych źródeł krystalicznie czystej górskiej wody oraz stosowanie procedur zgodnych z normami Unii Europejskiej. Warzywa, które stosujemy do przetworów są zawsze w optymalnym momencie dojrzewania – wszystkie niedojrzałe bądź przejrzałe są usuwane na etapie selekcji. Komponenty i surowce, które stosujemy pochodzą tylko od renomowanych polskich i europejskich dostawców. Dobra jakość naszych produktów idzie w parze z ceną, którą można umiejscowić w przedziale średnich i niskich cen. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest gwarancja utrzymywania stałej ceny przez cały sezon. Przeprowadzane przez nas kampanie reklamowe ułatwiają sprzedaż i zwiększają rozpoznawalność naszych produktów.

Dostarczamy nasze produkty w wybranych opakowaniach (słoje, puszki, wiaderka) do wskazanych lokalizacji już od 3-7 dni roboczych po dokonaniu zamówienia. Szczególnie polecamy niepasteryzowane sałatki w 5kg wiaderkach, które są bardzo chrupkie, mają żywsze kolory i ich relatywna cena jest o 20% niższa niż pozostałe. Są przeznaczone do przechowywania w temperaturze nie wyższej niż 8°C, posiadają 3-miesięczny okres przydatności i winny zostać spożyte 7 dni po otworzeniu wiadra.

FIRMA FELIKS

"Feliks" Przetwórnia Owoców i Warzyw we Frydrychowicach jest zakładem przetwórczym produkującym na rynek polski i rynki zagraniczne od 1982 roku. Działamy w terenie czystej ekologicznie ziemi wadowickiej.

Kontakt

Sałatki-FELIKS Sp. z o.o.
34-108 Frydrychowice 174
tel./fax: (+48) 33 870 56 06
tel. kom.: (+48) 605 741 290